Riaditeľovi Krematória Slovenská republika, súdruhovi Ficovi.

Autor: pavol varga | 4.6.2013 o 12:35 | (upravené 4.6.2013 o 12:46) Karma článku: 11,18 | Prečítané:  408x

Fanatici červenej ideológie zaobalenej do ťarbavosti a neživotnosti sociálno-demokratickej, na Slovensku prevádzkujú svoje Krematórium už 4.868 dní. Od jedenásteho decembra roku 1999, kedy im moc brnkla o strunu a on, docent Fico, im udal tón daný mecenášmi.

 

Uvažujem nad úzkosťou, ktorú pociťuje každý, keď číta o krutosti detí. 0 zabíjaní ešte slabších a bezbranných detí. O mútnych vodách mysle mládenca, keď udiera nevidiacu starú ženu, aby jej z roztopaše ukradol bielu palicu a spôsobil ťažké zranenia.

Vybavujem si spomienky známeho cestovateľa a jeho postoj k mimozemským civilizáciám. „Nemali by sme sa ich báť", hovoril a po krátkej pauze dodal. „Na nespoliehal by som na to".

Dodával optimizmus obyvateľom zeme do ich nejasných predstáv o agresivite mimozemšťanov. Človek sa naozaj nemusí báť exportu bojachtivosti, agresivity či neľudskosti z priestoru neznámeho vesmíru, lebo jeho dejiny sú dostatočne odstrašujúce pre každého mimozemšťana, ktorého by sa zmocnilo nutkania pristáť na planéte Zem.

Občania Slovenska sú výnimoční. Tu málokedy ide o čosi iné, zmysluplnejšie ako „Kto koho zožerie". Ojedinelé sú aj prípady, kedy nedochádza k  „odstraňovaniu"  jedincov , ktorí tým nebezpečným a nechceným jednotlivcom vytvárajú zdroj stresu.

Pred pár týždňami Šmejdi okrádali dôverčivých dôchodcov. Verejná mienka vyvolala reakciu a štát zakročil a peňaženky dôchodcov si vydýchli.

Uvažujem nad ľahostajnosťou, ktorú pociťuje každý, keď číta Fuksovho Spaľovača mŕtvol. O Karlovi Kopfrkinglovia jeho krematóriu, o inštitúcií ušľachtilosti a humanizmu. Jeho čierna ideológia spúšťa akumulovaný sadizmus, bezbrehú ctižiadostivosť a odpor k blízkym ľuďom. Kopfrkingl , fanatik svojej profesie.

Fanatici červenej ideológie zaobalenej do ťarbavosti a neživotnosti sociálno-demokratickej, na Slovensku prevádzkujú svoje Krematórium už 4.868 dní. Od jedenásteho decembra roku 1999, kedy im moc brnkla o strunu a on, docent Fico, im udal tón daný mecenášmi.

Karel Kopfrkingl rád vyhlasoval, že „nikto nebude trpieť, lebo spasí všetkých. S rovnakou vervou a ideologickou pomätenosťou, ako docent Fico o istotách, ktorými spasí svojich „veriacich".

„Nič nie je v živote isté iba smrť" , hovorieval Koprkingl vždy, keď sa staral o nepohodlných, aby ich zbavil utrpenia. Nič nie je isté v živote iba pochopenie vtĺkané do hláv voličov, aby oni zotrvali na pozíciách zlodejov budúcnosti a Ficovci, so zločineckou ideológiou, na postoch tunelárov súčasnosti.

Od tej chvíle , po Mečiarovom HZDS je tu druhý subjekt, ktorý iba predstiera zaradenie medzi politické subjekty. Smer sociálna demokracia.  Od prvej chvíle boli to obchodné ciele a v nich osobný majetkový profit. Záujem, ktorý by pri platnosti komunistického nezmyslu dnes, dopravili komunisti Fica do sociálnej izolácie a reálneho predpokladu nutnosti výkonu robotníckeho povolania.

Patologické dedičstvo komunistov si totiž trúfalo likvidovať vykorisťovateľov a vykresať z človeka tvora, ktorý by nemal majetnícke sklony.
Bol to Neslušný návrh adresovaný občanovi kedysi.

Je to Neslušný návrh občanovi dnes. Rovnako mravne odpudzujúci, aký si vypočula Demi Moore z úst Roberta Redforda vo filme s rovnomenným názvom.

Návrh stráviť jednu noc s cudzím mužom za milión, priniesol polemiku o odmietnutí hriechu a dovolávania sa zdravého rozumu.

Návrh docenta Fica stráviť 4.868 nocí s jeho ideológiou za desiatky miliárd v podobe daní a odvodov, ktoré paradoxne nejdú ani k jeho voličom, ale iba k tým zo zoznamu, nevyvoláva ani len zásadnú spoločenskú polemiku.

V príbehu Ficovcov, kde jedna štvrtina voličov nezapochybuje, pretože nemá zdedenú mieru hodnotového systému a iba bezvýhradne prijíma všetko, čo jej moc vnucuje. Sú to oni, ktorý nevznášajú námietky a celú svoju energiu „spasenia" Ficom vkladajú do otrockej horlivosti.

Je to stav biedy , obraz duše človeka a jeho prázdnoty života zaplnenej nadrozmernou poslušnosťou. Taký príznačný pre vnútorný svet docenta Fica.

„Na morálku sa ma nepýtajte, ja s tým nič nemám. Mňa to ani nezaujíma, absolútne" , nepripúšťal polemiku ani pochybnosti o svojej orientácií docent Fico.

„Prišla som na svet, vyplazila sa z mora aminokyselín, a teraz sa mám otočiť a hroziť moru päsťou a vykrikovať hanba", pýta sa Annie Dillartdová s miliardami ďalších.

Nie, hovorím jej ja.

Sme morálnymi živočíchmi v nemorálnom svete aj keď si mnohokrát pripomíname, že sme potomkami zväzku slepého muža s krásnou ženou.

Že nie je na výber ?

Dejiny nás učia, že nemorálny svet hynul, aby svet židovsko-kresťanskej morálky mohol nanovo žiť a dávať zmysel životom iných.

Iba občas nás nemorálny svet lákal spôsobmi Karla Kopfrkingla, ktorý v cukrárni uvádzal do rozpakov svoju rodinu otázkou zo svojej čiernej ideológie :

„Dáš si rakvičku, alebo venček" ?

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Film roka vyhlásili dvakrát, Oscara má Moonlight (minúta po minúte)

Muzikál La La Land vyhral šesť cien, ale na konci večera sa udial veľký trapas.

DOMOV

Kocáb: Kisku už dlho uznávam, ocenenie ma šokovalo

Pre SME hovorí, že je hrdý slniečkar. S tvrdou silou nemáme šancu.

KULTÚRA

Oscar nemá logiku. 5 dôvodov, prečo vyhral Moonlight

Mal šťastie, že nie je sci-fi.


Už ste čítali?