Gašparovič a Macejková idú do Luxemburgu odblokovať 29,5 miliónov.

Autor: pavol varga | 23.5.2013 o 11:34 | (upravené 23.5.2013 o 18:02) Karma článku: 15,03 | Prečítané:  1291x

Dve najväčšie právne esá Slovenska odchádzajú zachrániť zdravotníctvo made in Doc. JUDr.Róbert Fico, CSc. Na luxemburskom súde, ktorý zablokoval účty Slovenskej republiky, odovzdajú demarš predsedu vlády. Dôveru dostali potom, čo zachránili post generálneho prokurátora pre vybraného súdruha.

 

My, arbitráž neuznávame a platiť nič nebudeme a nikdy a nikomu a povedal to predseda vlády a on nikdy neklame.

Slovenskí daňoví poplatníci sú zvyknutí platiť iba vybranému okruhu ľudí, ctených a bohatých občanov Slovenska na zozname, ktorý bol predsedovi vlády doručený vlastníkmi strany Smer-SD.

Slovensko nie je právny štát, ako verejne pomenoval svoje maniere vládnutia predseda vlády. Žiada preto luxemburský súd, aby rešpektoval ním zavedený stav fungovania slovenskej justície aj novú podobu spravodlivosti.

Predseda vlády pripomína sudcovskej čiernej diere z Luxemburgu, že nárok na spravodlivosť na Slovensku, majú iba bohatí.

Keďža Achmea žiada 29,5 milóna eur od Slovenskej republiky, predsedova logika hovorí, že je to poisťovňa chudobná a jej pochybný nárok sa presúva až do času, kým nezbohatne.

Predsedu vlády pohoršuje nevychovanosť top managementu poisťovne Achmea a nerešpektovanie základných pravidiel prijatých medzi Kmotrami Slovenska a založenú tradíciu pozvania na pohár Coly.

Smer-SD, vedený prevzatými najsvätejšími tradíciami otca vlasti, Vladimíra Mečiara, keď iní svojou diplomatickou neohrabanosťou posielali demarše nám, a osobnými skúsenosťami Docenta Fica z Noci dlhých nožov, dôrazne upozorňuje, že skúsenosti s únosmi prominentov patria do zlatej pokladnicu právneho suterénu. A ten sa upratovať nikdy nebude.

Predseda vlády dôrazne vystríha, že do leta bude vymenovaný vybraný súdruh na post generálneho prokurátora. Bude pozbavený povinnosti vyšetrovať prípady z minulosti, teda bude mať dostatok času na zjednanie spravodlivosti po slovensky aj s tými, ktorí žijú za naším ostnatým drôtom.

Napokon predseda vlády vyzýva poisťovňu Achmea. Keď sa už vám žiada súdnych sporov, potom iba na súdoch, ktoré riadi náš Štefan Harabín.

Predseda vlády upozorňuje všetky arbitrážne súdy sveta, že ak sa raz rozhodol pre jednu zdravotnú poisťovňu, potom to urobí, nech to stojí čo to stojí.

Predseda vlády ubezpečuje žiarlivca, že ide o služobnú cestu.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Michaely Terenzani

Premiér mohol spomenúť radšej USA ako Mongolsko, hovorí Billy Altansukh

Sedemsto mŕtvych na Slovensku by v Mongolsku považovali za katastrofu.

Kremeľ bojuje o Arktídu. Postaví mestá, letiská aj ropovody

Megaprojekt môže ohroziť klimatické ciele.


Už ste čítali?